خدمات مونتاژ برد های SMD و DIP با ماشین آلات پیشرفته پاژ SMD

برآورد هزینه های مونتاژ برد های SMD در میزان انبوه و مونتاژ توسط ماشین آلات اتوماتیک

برآورد هزینه های مونتاژ برد های SMD در میزان انبوه و مونتاژ توسط ماشین آلات اتوماتیک توسط شرکت خدمات مونتاژ SMD پاژ در مشهد برای کلیه شرکت های تولیدی و خدماتی در خدمت می باشد .

انجام خدمات مونتاژ SMD و THT در شرق کشور با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک و پرسنل زبده در مشهد انجام می پذرید و پذیرای مونتاژ کلیه برد های SMD شما و مونتاژ آنها می باشیم .

  1. مونتاژ بصورت نیمه اتوماتیک
  2. مونتاژ تمام اتومات

در روش مونتاژ نیمه اتومات به کمک ماشین آلات مونتاژ SMD صورت می گیرد و برای حجم تولید نیمه متوسط و کم کاربرد دارد. در مونتاژ نیمه اتومات SMD برای مونتاژ قطعات SMD  از دستگاه مونتاژ SMT استفاده می شود و سپس PCB ها به دستگاه لحیم کاری اعم از حوزچه لحیم و آون OVEN انتقال داده می شوند. مونتاژ در دستگاه های کوچک رو میزی سری Neoden 4 انجام شده و تکنسین  برد ها را مرحله به مرحله در دستگاه مخصوص قرار می دهد. هزینه مونتاژ برد SMD در روش نیمه اتوماتیک به نسب روش تمام اتوماتیک بیشتر می باشد .

برای محصولاتی که تعداد بسیار بالا است (مانند خط تولید لامپ LED های SMD ) از ماشین آلات تمام اتوماتیک SMD استفاده می شود، تمام مراحل از مرحله ورود PCB به نوار نقاله ها، مونتاژ، لحیم کاری و شست و شوی برد ها کاملا اتوماتیک بوده و در انتهای خط برد های SMD آماده تحویل می دهند. در این روش کمترین هزنیه مونتاژ SMD برای مشتریان در نظر گرفته می شود .

هزینه مونتاژ برد های SMD چقدر می شود؟

قطعا بدون داشتن نقشه PCB مدار پروتل نمی توان به طور دقیق هزینه مونتاژ برد های SMD را بر آورد کرد , اما هزینه مونتاژ برد SMD عموما بر اساس تعداد پایه قطعات محاسبه می شود که در بالا اشاره شد است . دیگر پارامتر های مهم شامل تعداد قطعات، یک رو یا دورو بودن لحیم کاری، چیدمان و … است. توجه کنید که در حجم تولید متوسط به بالا تا جای ممکن از قطعات SMD استفاده نمایید تا هزینه های مونتاژ SMD را کاهش دهید. برای استعلام دقیق هزینه مونتاژ برد SMD و THT ، فایل PCB بصورت پروتل یا تصویری از برد مونتاژ شده SMD خود را برای ما ارسال کنید , طی ۲۴ ساعت کاری هزینه مونتاژ SMD برای شما ارسال خواهد شد .

ماشین آلات SMD خریداری کنیم یا به پیمانکاران و شرکت های ارائه خدمات مونتاژ SMD برون سپاری کنیم ؟

در صورتی که تیراژ تولیدی محصول مورد نظر شما بسیار بسیار زیاد می باشد , بهتر است که اقدام به خریداری و نصب ماشین آلات smd نمایید , چرا که در این روش هزینه های تولید شما کاهش پیدا می کند , البته هزینه راه اندازی خطوط مونتاژSMD نیز مقادیر بالایی می باشد و در کمترین حالت هزینه راه اندازید ستگاه مونتاژ SMD بالغ بر ۱ میلیارد تومان خواهد بود , اما در مواردی این مسئله صادق نیست، به کسانی که قصد ورود به بازار و تولید یک محصول جدید را دارند اصلا توصیه نمی کنیم چنین ریسکی را بپذیرند و خط تولید احداث کنند , چرا که بخش بسیار زیادی از سرمایه این شرکت ها بر روی خرید ماشین آلات SMD تلف شده و مشکل زیادی برای شرکت خود ایجاد می کنند . ، اما در صورتی که شما محصول و بازار خود را به خوبی در دست دارید و نگرانی از بابت نوسانات بازار، کاهش فروش و … مواجه نیستید می توانید مقایسه ای میان خرید ماشین آلات مونتاژ برد SMD یا برون سپاری تولید خود داشته باشید. در این مقایسه حجم سرمایه گذاری اولیه و دوره بازگشت سرمایه محاسبه می شود و با توجه به طول عمر محصول، توصیه لازم به شما داده خواهد شد.

خدماتی که ما برای تولید کنندگان محترم انجام می دهیم:

  • خدمات ساخت شابلون استنسیل با استفاده از لیزر LPFK آلمانی
  • خدمات مونتاژ قطعات SMD با ماشین آلات تمام اتوماتیک FUJI تا سقف ۱۰۰٫۰۰ قطعه بر ساعت
  • دستگاه چک کیفیت و بررسی چشمی برد های SMD با روش AOI
  • حوزچه لحیم ERSA آلمان برای لحیم کاری قطعات DIP
  • پرینتر تمام اتوماتیک خمیر قلع پیشرفته SUN EAST
  • کوره SMD شرکت SUNEAST با ۱۲ ZONE پیشرفته

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه مونتاژ برد های SMD می توانید با شرکت خدمات مونتاژ SMD پاژ تماس حاصل فرمایید .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *