چرا تبدیل برد های الکترونیک DIP به SMD می تواند باعث پیشرفت شرکتتان شود؟

چرا تبدیل برد های الکترونیک DIP به SMD می تواند باعث پیشرفت شرکتتان شود؟

چرا تبدیل برد های الکترونیک DIP به SMD می تواند باعث پیشرفت شرکتتان شود؟ صنایع الکترونیک پاژ به بررسی این موضوع رسیدگی می کند .

بسیاری از شرکت های تولید کننده برد های الکترونیکی در ایران هنوز هم با همان قطعات پکیج DIP اقدام به تولید برد های الکترونیکی می کنند , کاری که در کشور های چین منسوخ شده است ولی همچنان در ایران ادامه دارد , دلیل این موضوع هم عدم داشتن سرمایه کافی شرکت های تولید کننده صنایع الکترونیک در ایران برای تهیه ماشین آلات مونتاژ SMD می باشد , اما شاید باورش سخت باشد که قیمت قطعات SMD در حال حاضر به مراتب ارزانتر از قطعات DIP است و این باعث کاهش هزینه ها خواهد شد .

ارزانتر بودن قطعات SMD  :

قطعات SMD با توجه به اینکه وزن و حجم کمتری دارند در هزین ههای تولید آن صرفه جویی بیشتری می گردد و نهایتا باعث می شود که قیمت قطعات SMD به نسبت قطعات DIP ارزانتر باشد , دلیل دیگر هم با توجه به وزن کمتر قطعات SMD هم هزینه گمرک کمتری خواهد خود و هم هزینه حمل کمتری خواهد داشت .

سرعت تولید بالا :

سرعت تولید برد های SMD بسیار بیشتر از برد های dIP می باشد , چرا که به مدد ماشین آلات و خطوط تولید SMD تمام اتوماتیک تقریبا تمام مراحل ان توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک انجام می شود .

کیفیت بالاتر برد های تولید شده :

کیفیت برد های SMD تولید شده به مراتب بیشتر از برد های DIP می باشد , چرا که باعث افزایش عمر و مونتاژ صحیح و قرار گرفتن قطعات در جای صحیحتری می شود .

 

خدمات مونتاژ SMD پاژ با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات تمام اتوماتیک روز ژاپنی ارائه کننده خدمات گسترده در زمینه مونتاژ برد های SMD و مونتاژ برد های DIP در کشور مطرح می باشد.

شرکت خدمات مونتاژ SMD پاژ با دارا بودن ماشین آلات مونتاژ SMD تمام اتوماتیک از شرکت های Samsung و Fuji امکان مونتاژ برد های SMD شما را تا حد ۴۰٫۰۰۰ قطعه بر ساعت را دارا می باشد , از دیگر خدمات شرکت خدمات مونتاژ SMD پاژ , ارائه مند کلیه نیاز های شرکت های صنایع الکترونیک از جمله چاپ و ساخت شابلون استنسیل , تهیه قطعات الکترونیک از مبدا , مهندسی معکوس مدارات الکترونیک و طراحی PCB طبق استاندارد های IPC و همچنین خدمات ساخت و تولید PCB در اختیار جامعه صنایع الکترونیک ایران می باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد بازرگانی شرکت خدمات مونتاژ SMD پاژ تماس بگیرید .

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *