خدمات مونتاژ برد های SMD و DIP با ماشین آلات پیشرفته پاژ SMD

خدمات مونتاژ برد های SMD و DIP با ماشین آلات پیشرفته پاژ SMD

خدمات مونتاژ برد های SMD و DIP با ماشین آلات پیشرفته پاژ SMD در خدمت صنایع الکترونیک کشور می باشد .

ارائه کلیه خدمات تولید PCB یک لایه و دولایه , مونتاژ برد های SMD با استفاده از مشاین آلات پیشرفته روز اروپایی و  تست الکتریکال و تست ویژوال AOI برد های مونتاژ شده از دیگر خدمات گسترده شرکت صنایع مونتاژ SMD پاژ می باشد ,

ما را بر آن داشته که با ارائه خدمات مونتاژ SMD نوین با مشاین آلات پیشرفته به روز گامی دیگر در گسترش روز افزون شرکت های صنایع الکترونیک در کشور و خصوصا در شرق کشور برداشته باشیم تا بتوانیم قسمتی از خلاء های موجود در این زمینه را برطرف کنیم .

خدمات مونتاژ برد های SMD و DIP با ماشین آلات پیشرفته پاژ SMD

خدمات مونتاژ برد های SMD و DIP با ماشین آلات پیشرفته پاژ SMD

در تولید انبوه برد های الکترونیکی SMD و THT یا DIP ، مونتاژ با دستگاه مونتاژ SMD و لحیم کاری در کوره SMD یا SMD OVEN صورت می گیرد. برای کسب اطلاع کامل از چگونگی فرآیند مونتاژ مدارات الکترونیک به صورت صنعتی به این مقاله مراجعه کنید. طراحی و تولید برد های مدارچاپی به صورت SMD قطعا باعث رشد و فزونی و کاهش هزینه های تولید صنایع الکترونیک خواهد شد.. مونتاژ قطعات SMD در تعداد بالا بسیار مقرون به صرفه تر از مونتاژ قطعات DIP  است. ما محصولاتی که عمدتا از قطعات smd و مقادیری از قطعات THT بصورت DIP تشکیل شده را در چین انجام می دهیم و تولید حجم کم SMD و مونتاژ قطعات DIP را در ایران انجام می دهیم. شرکت خدمات مونتاژ SMD پاژ برای بررسی برد مدار چاپی شما از نظر رعایت استاندارد های IPC در برد های SMD می تواند فایل پروتل شما را دریافت کرده ( یا هر نوع اطلاعات دیگر از نقشه PCB ) سپس بصورت مشاوره از نظر رعایت استاندارد های برد شما را اعلام کند و در صورت نیاز اقدام به رفع مشکلات طراحی برد های شما کند تا بتوانید در فرایند مونتاژ قطعات SMD با بهبود نسبی برخوردار باشید .

برای استعلام هزینه مونتاژ قطعات SMD با استفاده از ماشین آلات SMD تمام اتوماتیک می توانید نقشه PCB خود را برای کارشناسان شرکت خدمات مونتاژ SMD پاژ ارسال کنید تا هزینه مونتاژ برد را دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *