طراحی PCB و مدار برد های الکترونیکی توسط مهندسی خدمات مونتاژ SMD پاژ در مشهد

طراحی PCB و مدار برد های الکترونیکی توسط مهندسی خدمات مونتاژ SMD پاژ در مشهد

طراحی PCB و مدار برد های الکترونیکی توسط مهندسی خدمات مونتاژ SMD پاژ در مشهد ارائه می گردد .

شرکت خدمات مونتاژ SMD پاژ با دارا بودن پرسنل زبده در زمینه طراحی PCB بصورت SMD  و DIP ،‌ قادر به ارائه خدمات طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی و همچنین مهندسی معکوس به سفارش مشتری است. در شرکت خدمات مونتاژ SMD پاژ طراحی مدار الکترونیکی مشتریان توسط واحد الکترونیک R&D انجام شده و در طراحی ، کلیه نکات بهینه سازی طبق استاندارد های IPC جهت کاهش هزینه تولید انبوه برد های مدارچاپی SMD و THT در نظر گرفته می شود.

تولید انبوه سفارشی برد های الکترونیک با ماشین آلات تمام اتومات SMD

شرکت صنایع مونتاژ SMD پاژ طراح و تولید کننده برد های لوازم خانگی Home appliance ، روشنایی LED ،  برد های صنعتی Industrial و برد های حفاظت Security  و ایمنی می باشد. کارخانجات و تولیدی های صنایع برق و الکترونیک می توانند به روش های زیر برای درخواست طراحی PCB اقدام فرمایند:

خدمات شرکت خدمات مونتاژ SMD پاژ :

طراحی PCB و مدار برد های الکترونیکی توسط مهندسی خدمات مونتاژ SMD پاژ در مشهد

طراحی PCB و مدار برد های الکترونیکی توسط مهندسی خدمات مونتاژ SMD پاژ در مشهد

  • طراحی PCB مدار لوازم خانگی بصورت SMD :

برد های الکترونیکی مدار لوازم خانگی PCB SMD بر اساس نیاز تولید کننده لوازم خانگی طراحی و تولید می شود. در سفارش PCB لوازم خانگی می توانید تصویری و یا در صورت امکان شماتیک و فایل PCB  از نمونه برد PCB مشابه درخواست خود را برای ما ارسال کنید و سپس خواسته های خود از محصول را برای ما شرح دهید. پس از آنالیز ، هزینه های طراحی برد PCB اعلام می گردد. به طور معمول هزینه طراحی PCB برد لوازم خانگی بین ۴ تا ۲۵ میلیون تومان است (در سال ۱۳۹۶)

  • طراحی PCB مدار برد های روشنایی و نورپردازی LED :

PCB برد های روشنایی LED از نظر طراحی پیچیدگی کمتری به نسبت دیگر PCB ها دارند. در طراحی این PCB برد ها،بهینه سازی در طراحی جهت کاهش هزینه تولید انبوه و کاهش تلفات THD و حرارتی مدار بالاترین اهمیت را برای طراحی PCB دارد. هزینه طراحی این PCB برد ها از ۱ میلیون تومان تا ۱۵ میلیون تومان است و در شرکت خدمات مونتاژ SMd پاژ به صورت حرفه ای برای مشتریانی که مونتاژ SMD  و THT و تولید خود را به ما می سپارند انجام می شود. شرکت خدمات مونتاژ SMd پاژ ضمنا قادر به تولید انواع PCB برد های آلومینیومی با کیفیت بسیار بالا و قیمت تجاری برای تولید کنندگان لامپ های SMD است.

  • طراحی PCB مدار برد های صنعتی:

طراحی PCB برد های صنعتی به تجربه بسیار بالا و تبحر خاصی در این زمینه نیاز دارد. متخصصین طراحی PCB برد های صنعتی پاژ با سالها تجربه در حوزه طراحی PCB برد های صنعتی و طراحی این مدار ها فعالیت داشته  و تخصص لازم در زمینه طراحی مدارات صنعتی را دا می باشد  و قادر به طراحی PCB برد های با بالاترین کارایی و قابل استفاده در شرایط محیطی صنعتی هستند. طراحی این برد ها زمان نسبتا بیشتر جهت تست در شرایط صنعتی نیاز داشته است و هزینه طراحی PCB این مدارات در حدود ۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان است (قیمت ها در سال سال ۱۳۹۶)

  • طراحی PCB مدار برد های حفاظت و ایمنی:

PCB برد های حفاظت و ایمنی همچون برد کنترل PLC , برد های PCB آسانسور ، بردهای دزدگیر خانگی و خودرو و … دارای نمونه های زیادی در بازار بوده است و رقابت شدیدی بر آن دارند. پیشنهاد پاژ به کسانی که درخواست به تولید در زمینه طراحی برد های امنیتی و ایمنی هستند، اختراعات , نوآوری و ارائه محصولات متمایز است تا بتوانند مارجین یا حاشیه سود بهتری داشته باشند. علاقه مندان به تولید PCB این محصولات اگر محصولات جدیدی را برای اضافه کردن به مدارات برد های حفاظتی و امنیتی دارند می توانند ضمن مشاوره رایگان در زمینه طراحی PCB ، هزینه طراحی را محاسبه نمایند.

 

خدمات مونتاژ SMD پاژ , یکی از شرکت های مطرح در زمینه طراحی مدار الکترونیکی برای شرکت ها و کارخانجاتی است که به قصد تولید انبوه داشته اند . تخصص مهندسان و تکنیسین های ما بهینه سازی طراحی PCB مدارات SMD برای کاهش حداکثری هزینه های تولید مدارات چاپی PCB شما است.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی PCB مدارچاپی مدارات الکترونیک لطفا با واحد شرکت خدمات مونتاژ SMD پاژ تماس حاصل فرمایید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *