مونتاژ SMD برد های الکترونیک با استفاده از دستگاه Peak and Place پیشرفته تا 40 قطعه بر ساعت

مونتاژ SMD برد های الکترونیک با استفاده از دستگاه Peak and Place پیشرفته تا ۴۰ قطعه بر ساعت

مونتاژ SMD برد های الکترونیک با استفاده از دستگاه Peak and Place پیشرفته تا ۴۰ قطعه بر ساعت توسط صنایع الکترونیک پاژ انجام می شود , این مجموعه با سال ها تجربه در زمینه طراحی و تولید مدارات الکترونیک و دارا بودن ماشین آلات تمام اتوماتیک مونتاژ SMD از جمله Samsung Peak and Place machine chip shouter SM-482 اماده ارائه خدمات مونتاژ SMD به صنعت الکترونیک کشور می باشد .

مونتاژ برد های SMD شما را با بهترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم , خوشبختانه کلیه مراحل ساخت شابلون استنسیل مخصوص برد های SMD را نیز خودمان تولید کرده و حتی تولید PCB مدارچاپی در انواع مختلف نیز انجام می دهیم , در کل بصورت تخصصی برای تولید برد های الکترونیکی شما از ۰ تا ۱۰۰ در خدمت صنایع الکترونیک کشور و صنایع تولیدی الکترونیک کشور می باشیم .

برخی از ویژگی های خدمات مونتاژ SMD پاژ :

  • مونتاژ برد های SMD با کمترین هزینه
  • ساخت و تولید شابلون استنسیل
  • دارای کوره پیشرفته ERSA با ۱۲ zone حرارتی قابل تنظیم
  • مونتاژ برد های SMD در اسرع وقت
  • مونتاژ SMD برد های الکترونیک

 

خدمات مونتاژ SMD پاژ با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات تمام اتوماتیک روز ژاپنی ارائه کننده خدمات گسترده در زمینه مونتاژ برد های SMD و مونتاژ برد های DIP در کشور مطرح می باشد.

شرکت خدمات مونتاژ SMD پاژ با دارا بودن ماشین آلات مونتاژ SMD تمام اتوماتیک از شرکت های Samsung و Fuji امکان مونتاژ برد های SMD شما را تا حد ۴۰٫۰۰۰ قطعه بر ساعت را دارا می باشد , از دیگر خدمات شرکت خدمات مونتاژ SMD پاژ , ارائه مند کلیه نیاز های شرکت های صنایع الکترونیک از جمله چاپ و ساخت شابلون استنسیل , تهیه قطعات الکترونیک از مبدا , مهندسی معکوس مدارات الکترونیک و طراحی PCB طبق استاندارد های IPC و همچنین خدمات ساخت و تولید PCB در اختیار جامعه صنایع الکترونیک ایران می باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مونتاژ SMD برد های الکترونیک می توانید با واحد بازرگانی شرکت خدمات مونتاژ SMD پاژ تماس بگیرید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *